Březen 2014

Cimrman dobyl severní pól v Africe!

27. března 2014 v 20:17 Vypozorované
Je všeobecně známo, že génius Jára da Cimrman působil po celé Evropě a všude zanechával své stopy ať v podobě vynálezů, divadelních her nebo jen ve výchově mládeže i dospělých. Podle zprávy ministerstva zahraničí odehrál místní divadelní soubor Jos Repertory Theatre v nigerijském hlavním městě Abuji ve velkém sále budovy Merit House jednu z Cimrmanových her Dobytí severního pólu Čechem Gustavem Němcem. Pokud by to nebylo tak z ruky, bylo by jistě zajímavé shlédnout Dobytí v podání místních v osmatřicetistupňovém horku a sněhem z polystyrenu :-).

Více například na:
http://www.novinky.cz/kultura/331449-cimrmanovske-dobyti-severniho-polu-hrali-v-nigerii-ve-38-stupnich.html
http://www.lidovky.cz/jara-cimrman-dobyl-nigerii-nezastavilo-ho-ani-38-c-fuu-/kultura.aspx?c=A140325_114304_ln_kultura_hep
http://www.tyden.cz/rubriky/kultura/divadlo/foto-jara-cimrman-znovu-dobyl-severni-pol-v-africe_302150.html

Stav mlhy v Čechách

26. března 2014 v 18:22 Kosmiší
Dnešní ranní mlha cestou do práce. Napsal jsem pár známým, z nichž dva mi prozradili extrémní rozdíly: v Krajkové (cca od Chodova) bylo úplně jasno, a naopak v Praze prý nebylo vidět ani na krok.


Svatý Radek - první den jara

22. března 2014 v 20:13 Kosmiší
Všem, kteří mi včera popřáli osobně, telefonicky, e-mailem nebo SMSkou mnoho hezkého ke jmeninám, ještě jednou děkuji.Bylo to úžasné a bylo vás opravdu hodně. Snažil jsem se na vás všechny myslet, když jsem v kroužku nejbližších tuhle událost slavil :-))). Pokud najdu nějakou nejméně kompromitující fotku ze včerjšího večera, zveřejním ji.
Kosmiš

Krásná internetová stránka o Chodovu

19. března 2014 v 17:38 Vypozorované
Není co dodat, kdo chce vidět staré časy "bezpanelákového" Chodova, ať klikne na tento odkaz: