Chvála bláznovství s Michalem Malátným

17. února 2014 v 9:45 |  Vypozorované
Jediným způsobem jak si odpočinout od víkendové merendy, začínající v pátek a končící v nedělním hlubokém ránu, je pro mě návštěva divadla. Nejbližší je v Karlových Varech. Právě měla derniéru Chvála bláznovství s frontmanem skupiny Chinaski Michalem Malátným. Michala jsem před lety viděl v televizi v jakémsi (opravdu běžném) filmu, kde hrál doktora. Film si pamatuju pro jeho výkon. Od té doby vím, že je kromě muzikanta i herec. Po včerejším kuse v karlovarském divadle vím, že je hodně dobrý herec. A vím, na kterého režiséra určitě půjdu. Rád jsem ve hře viděl i "naše", tedy Madlu Hniličkovou a Karla Besedu.
Až v nějakém z divadel narazíte na "Chválu bláznovství aneb Elling a Kjell" v obsazení s Michalem Malátným, nebudete litovat finanční investice. Michal umí.
PS: A když budou za vámi dvě společensky nevkusné paní nebo starší slečny sedící v sedmé řadě uprostřed, které se během vystoupení baví o čemkoli a hlavně tak abych nic nepřeslechl, a pořídí si několik snímků "toho Malátného", buďte asertivnější než já a pošlete je do horoucích pekel. Ony byly jediná vada na kráse nedělního večera.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama