Únor 2014

Chvála bláznovství s Michalem Malátným

17. února 2014 v 9:45 Vypozorované
Jediným způsobem jak si odpočinout od víkendové merendy, začínající v pátek a končící v nedělním hlubokém ránu, je pro mě návštěva divadla. Nejbližší je v Karlových Varech. Právě měla derniéru Chvála bláznovství s frontmanem skupiny Chinaski Michalem Malátným. Michala jsem před lety viděl v televizi v jakémsi (opravdu běžném) filmu, kde hrál doktora. Film si pamatuju pro jeho výkon. Od té doby vím, že je kromě muzikanta i herec. Po včerejším kuse v karlovarském divadle vím, že je hodně dobrý herec. A vím, na kterého režiséra určitě půjdu. Rád jsem ve hře viděl i "naše", tedy Madlu Hniličkovou a Karla Besedu.
Až v nějakém z divadel narazíte na "Chválu bláznovství aneb Elling a Kjell" v obsazení s Michalem Malátným, nebudete litovat finanční investice. Michal umí.
PS: A když budou za vámi dvě společensky nevkusné paní nebo starší slečny sedící v sedmé řadě uprostřed, které se během vystoupení baví o čemkoli a hlavně tak abych nic nepřeslechl, a pořídí si několik snímků "toho Malátného", buďte asertivnější než já a pošlete je do horoucích pekel. Ony byly jediná vada na kráse nedělního večera.

Kontrola životosprávy na letišti

11. února 2014 v 20:26 Vypozorované
Musím zhubnout na letišti hlídají váhu!!!

Informace je sice z poněkud bulvárnějších stránek, tn.nova.cz, ale při představě, že poletím na dovolenou a na letišti si budou prohlížet moje kulatící se břicho, mě děsí... Křičící Ani mi tak nejde o "intimní partie", jak uvádějí v článku, za ty se stydět nemusím, ale ohledávání mého bůčku mě trochu vadí. Mrkající

Zdroj:

Zpověď letištního kontrolora: Prohlížíme si i vaše intimní partie!

http://tn.nova.cz/zpravy/zajimavosti/zpoved-letistniho-kontrolora-prohlizime-si-i-vase-intimni-partie.html?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=2014-02-02

Facebook again

10. února 2014 v 23:34 Kosmiší
Našel jsem heslo ke svému účtu na Facebooku. Hm... Přihlásil jsem se a přidal tři přátele. Zbytek jich dám později. Deset minut na FB stačilo. :-)