Vítej, roku 2014

22. ledna 2014 v 22:54 |  Kosmiší
Tak jsem to o sedm dní nestihl Nerozhodný. Chtěl jsem navázat na svůj poslední článek napsaný na tomhle blogu pře. Po roce, ve stejný den. Přesvědčili mě k tomu někteří někdejší čtenáři a facebook, na kterém jsem si kdysi udělal profil, ale dodnes jsem hrubě neaktivní. S tím jsem se rozhodl něco udělat. Založil jsem další profil: skupině Bodlo, kam jsem vložil historické kapelní fotky. To bylo všechno.

Jenže... jenže. Loňský rok, 2013, byl pro mě opravdu po celém desetiletí přelomový. Nastoupil do karlovarského divadelního souboru D3 v divadle Husovka jako řádný člen (takže mám i členskou průkazku Smějící se). Zároveň jsem opustil všechny hudební stálé i nárazové aktivity, a zůstal jen v Bodlu. Rozešli se se mnou někteří přátelé, spíš přítelkyně Zamračený, některé mě naopak ujistily, že je to jen dočasné zaneprázdnění. Jiné přátele jsem naopak nalezl. Všem přeju jen to dobré Usmívající se. Kromě toho všeho se udála spouuuusta příběhů, kterými nebudu zatěžovat. Nejsme na facebooku, že Smějící se?

Každopádně jsem zpátky! Na tomto blogu, na stránkách Bodla, na facebooku v osobním profilu i na stránkách kapely (Bodlo) i divadla (D3).

Dobrý večer světe....

Kosmiš
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama