Listopad 2008

O čem píše bulvár

14. listopadu 2008 v 11:28 Bodlí
V souvislosti s vystoupením Bodla s domácí skupinou Sekvoj se musím ještě zmínit o nedobrém chování některých novinářů a nekalých úmyslů bulvárního tisku, jež načasovaně zveřejňuje diskriminační informace o rádoby celebritách i zcela nevinných občanech tohoto státu.

Tiskové prohlášení i vysvětlení vzniklé situace podám v úterý 18.11.08 po 20 hodině v pražském P-klubu v Trojické ulici. Do té doby se o této záležitosti můžu bavit jen prostřednictvím svého právníka, potažmo právničky (její firemní adresa).

Prozatím mohu jen zpřístupnit jeden z e-mailů, který mi přišel:

(vyšlo 13.11.2008 v rubrice PR)

Muž dvojí tváře na scéně P-klubu?

Úvodem nám dovolte citaci z článku Miss Svobodová zápasí s nenávistí! Válka, pomluvy a lži!, zavěšeného na serveru Super.cz od 30. září 2008: Od té doby, co si první Česká vicemiss 2008 Hana Svobodová nabrnkla bohatého podnikatele Radka Exnera, se musí potýkat se závistí. Super.cz zjistil, že její některé kolegyně nemohou spolknout úspěch Svobodové a snaží se modelku pořádně potopit. "Hanka si prošla pěkným peklem. Když některé modelky zjistily, že chodí s Radkem Exnerem, začaly jí neskutečně závidět. Neustále ji pomlouvaly, že nemusí nic dělat, že má kvůli němu protekci, a snažily se ji v agentuře pošpinit," svěřil se Super.cz zdroj blízký modelingu. Konec citace. Pro nás, kteří Radka Exnera známe jako nadšeného muzikanta, šikovného baskytaristu hned dvou kapel (Bodlo a Netřísk), pracovitého dramaturga Chodovského poplachu a Habartovského festivalu a obětavého nadšence, který by pro muziku sám sebe na drobné kostičky rozkrájel, kdyby to bylo třeba, je tato zpráva velmi překvapivá a myslíme si, že by se k ní měl při nejbližší příležitosti vyjádřit!
Nejbližší příležitost, alespoň pro Prahu a okolí, nastane příští týden, hned po prodlouženém víkendu, v úterý 18. listopadu 2008. Ten den od 20.00 bude jeho domovská folkgrassová kapela Bodlo, hrdá držitelka tří Port, vystupovat v P-klubu Trojická 10 v Praze 2 jako host v první polovině pravidelného koncertu chudičké, toliko dvouportové, trampfolkové Sekvoje, která svým vystoupením vyplní časoprostor po přestávce. Nenechte si ujít příležitost být přímými svědky Exnerova doznání nebo očisty vlastního jména od bahna bulvárního internetu, poslechnout si spoustu písniček těchto dvou kapel a případně si i zahrát při jamu po programu!
Sekvoj

Sekvoj: "Bodlo přijede nám bodnout"

14. listopadu 2008 v 11:04 Bodlí
O vystoupení v Trojické budu psát celkem třikrát. Točí se kolem tohoto vystoupení tolik informací a tak různorodé, že by ve společném článku mohla některá zapadnout bez povšimnutí.

V tomhle textu jen překopíruju upoutávku na vytoupení:


hosté Sekvoje v Trojické

14. listopadu 2008 v 11:00 Bodlí
Přibližně vím, kdy se v textu píšou velká písmena, ale chtěl jsem aby v titulku této zprávy vyniklo slovo SEKVOJ, tedy skupina která nás (BODLO) pozvala jako hosta svého hudebně zábavného večera a slovo TROJICKÁ, což je název ulice v níž seP-klubnachází.

Ano, právě ten klub v němž se odehrávají legendární soutěže Notování pod Vyšehradem, kde je velice útulno, kde se dá prezentovat (návštěvníci večerů jsou ukecaní a šíří jména oblíbivších si kapel dál do světa), a v neposlední řadě zde člověk přijde i o spousty potenciálních známých (hlavně z řad konkurenčních soutěžících). Před lety jsem takhle po jedné potenciální (velice nadané) kolegyni-muzikantce pokukoval, a vypadalo to, že mé "pokuky" budou opětovány. Ale dostal jsem se tenkrát s kapelou do semifinálového kola, oni ne... a bylo po všem :-)

Abych se dostal k věci a vyřešil e-maily a telefony mě uhánějící k odstranění závady v informacích na webových stránkách skupiny Bodlo, kde se píše o středečním vystoupení a zároveň ukazuje reklamní banner úterní datum.

Takže:
V úterý, 18. listopadu 2008 od 20:00 hod. bude skupina BODLO hrát v P-klubu v Trojické jako host skupiny Sekvoj.

Přijďte, opravdu tam budeme,

Kosmiš

Taková pěkná osmnáctka

7. listopadu 2008 v 9:00 Vypozorované
Nejen, že mě se líbí... Určitě se líbí i jiným chlapcům, vyjma nekutilů a sexuálních štvanců bez fantazie. Některé holky by si měly alespoň pro sebe potajmu přiznat, že i pro ně má něco do sebe. Zvlášť když není po ruce nějaký šikovný chlap. Co k tomu, jež zveřejním za pár vteřin o pár řádek níž, říci? Pěkná, příjemně stavěná - jen stisknout pevně v ruce. Sám jsem byl několikrát v životě uspokojen, když jsem se s ní setkal.

Abych nezkresloval popis této osmnáctky, přikládám přímý odkaz na stránky, kde je vyobrazena:


Tělesná schránka a sliby

5. listopadu 2008 v 14:05 Netřískší
V neděli večer jsem na internetu skupiny Netřísk na úvodní straně slíbil zprávu o námi pořádaném hudebním večeru v Rytířském sále hradu Loket (večer se konal 30.10.) a také o tom, jak jsme se dostali do letošního Notování pod Vyšehradem.
Nestalo se. Při pondělním brouzdání v okolí Berouna jsem s největší pravděpodobností nachladil svoje levé rameno otevřeným okýnkem u řidiče. V pondělí odpoledne jsem se už nějak necítil. Rameno nepohyblivé spoustu slibů na krku. Protože jsem levák a píšu všema deseti, začal jsem mít problémy s jakoukoli prezentací na počítači o vysávání auta nemluvě.

Protože se mi špatně píše jen jednou rukou, tak jen zkráceně:

Netřísk:
Hudební večírek v Lokti nazvaný "Netřískejte do Oříšků" (hostem byla skupina Pět oříšků pro Popelku) se povedl. Všichni příchozí byli s produkcí i vstupným spokojeni, kapely byly spokojeny se zvukem, zvukař s tím, že nejsou žádné problémy.
Do základního kola soutěžního večera Notování pod Vyšehradem pořádaného v P klubu v Trojické jsme se přihlásili pár minut "po dvanácté", takže jsme s letošní účastí ani nepočítali. Leč! Zítra (6. 11.) jedeme jako náhradníci za skupinu Fajnbeat, která má z personálních důvodů timeout na oddychnutí (...škoda...).

Bodlo:
Zde se taky chystáme do Prahy. Nejříve 18.11. do P klubu v Trojické jako hosté skupiny Sekvoj a hned po té (21.11.) k účasti na večeru nazvaném Ozvěny Porty, jež se bude odehrávat v pražském Divadle Illusion na Vinohradské.

KDO mě chce v Praze vidět, má 3x šanci. Pevně věřím, že se mi šlachy na rameni dají dohromady a budu nejen přítomný ale i psychicky v pohodě.

Kosmiš