Červenec 2007

Amfolkfest 2007

25. července 2007 v 13:30 Netřískší
Budiž je mi odpuštěno, že bez jakéhokoli upozornění a jakékoli žádosti se dopouštím citace, i když to bylo adresované mě. Zkrátka to stojí za zveřejnění:

Telefon do letního parna

24. července 2007 v 14:08 Vypozorované
Sláva! Takže odkazy na jiné blogy nebo internetové stránky jsem už zvládl a můžu se věnovat věcem zajímavějším. I když moje dnešní zpráva bude ode mne možná podezřelá, páč jsem schopen nechat mobil doma celý den nebo odjet na čtyřdenní hudební festival bez nabíječky. Přesto jde dnes o telefonování. Na stránkách mobilmania.cz jsem našel zajímavou věc: Japonci můžou telefonovat pod vodou. Provozuje ho operátor NTT DoCoMo a říkají mu Foma F704i.
Nedokážu si prakticky představit jak budu jako milionář-podnikatel plavoucí ve svém 60-ti metrovém krytém vyhřívaném bazénu pod vodou odpovídat své vlastní manželce, že prací prášek na barevné prádlo jsem nechal koupit. Je to na utopení. Vypadá ale docela obyčejně. Pro představu přikládám obrázek:

Aprílové počasí

24. července 2007 v 12:42 Kosmiší
No potěš Pánbu! Už zase prší! Samozřejmě, že nevím, jak je to jinde, ale tady je pořád extrémně slunečno a nebo hrozně prší. To jsou teda prázdniny.... Očekával jsem, že se mi od opalování bude loupat kůže na všech částech těla, ale vypadá to, že tuhle možnost získám až cestou do Maďarska, kam se v srpnu chystám.
Ono to střídavě oblačno má z hlediska restů co do sebe. Například jsem mým známým http://semikovo.blog.cz; http://ayllu.blog.cz řekl, že si je zařadím mezi oblíbené stránky a ouplně jsem zapomněl, kterak se to dělá.
Druhá věc: v životě by mě nenapadlo, že na moje články bude někdo reagovat. A stalo se. Jen neumím odpovědět. Takže Anitrame i Ty, Evíku, odepíšu na váš komentář, až se to naučím. Nicméně odpovědět můžu hned Anitrame, až budeš doma, uděláš mi školení: co a jak s nastavením blogu. Evíku, v tebou kritizovaném článku jsem samozřejmě slovo opravil. Už Werich zpíval: není-li tu ta, kterou mám rád, mám tedy rád tu, co tady je.... ano paní i slečny opravuji jeden ze svých článků na páteři mého deníčku :-) http://kosmis.blog.cz/0703/soudruzske-pozdravy.

Zahrada 2007 (Náměšť)

10. července 2007 v 14:29 Bodlí
Z hlediska Bodla šlo o přejíždění, z pohledu Netřísku o užívání. Můj názor. Čistě osobní. Bodlo se účastnilo Zahrady (recitály i soutěž o Krtka) i Porty 2007 (recitály i finálovou soutěž), Netřísk semifinále v českém národním kole Porty 2007. Následující informace už budu muset trochu od sebe oddělit aby v nich byl trochu přehled.
Netřísk skončil svůj boj o přízeň hlavního dramaturga Zahrady v semifinálovém kole v Bohnicích. Ne, že by nervovým vyčerpáním z konkurzního řízení byl donucen zůstat, ale jednak bylo dost lepších kapel (a dost dobrých se jich nedostalo ani sem), jednak hrál velkou roli Juppův dramaturgický záměr a jednak bylo výtečné se dostat mezi přibližně 70 nejlepších (české i moravské kolo), kde se podle slov páně dramaturga nehledí na noty upadlé pod stůl, ale o hudební názor a předvedení šou.
Bodlo mělo z pekla štěstí. Z výše uváděného Bohnického výběru jsme se dostali společně s pražským Háenkem a šesti dalšími "jen" mezi náhradníky. Což není špatné, ale za posledních šest let koncertovalo Bodlo na Zahradě pětkrát, tak už jsem byl trošku zvyklej. Nicméně... stalo se, že jsme jako náhradníci byli zařazeni na Zahradu nejen na vystoupení ale i vyrývání podzemních potvor u dětí tolik oblíbených. Na recitálové hraní se dostalo i Hluboké nedorozumění. S ostatními jsem se nějak o tom nebavil. Dle výsledků diváckého hlasování bylo Bodlo vyneseno na 11. příčku s 94 hlasy! Nádnera!!! Bodů jsme dostali jenom 3x míň než vítěz, ale 6x víc než poslední kapela v tabulce. Hladina bodů je 124, takže nejsme až tak moc pod hladinou. Ostatní měli propagaci ve festivalových novinách a o nás se naprostá většina návštěvníků dozvěděla až na místě.....

Porta 2007 (Jihlava)

10. července 2007 v 14:04 Netřískší
Z hlediska Bodla šlo o přejíždění, z pohledu Netřísku o užívání. Můj názor. Čistě osobní. Bodlo se účastnilo Zahrady (recitály i soutěž o Krtka) i Porty 2007 (recitály i finálovou soutěž), Netřísk semifinále v českém národním kole Porty 2007. Následující informace už budu muset trochu od sebe oddělit aby v nich byl trochu přehled.

Reklama na autě

4. července 2007 v 9:49 Netřískší
Byl jednou jeden hodný člověk, a ten nám vyrobil ( nebo nechal udělat? ) přenosné reklamní logo na auto. Jen vlastně nevím, jestli by chtěl abych zveřejnil jeho obličej, jméno, rodné číslo, stav a vyznání, tak jen opatrně: Dík, Láďo! Vypadá to ale hezky, že jo.....?!