Kris Kross Medovina

31. března 2007 v 12:49 | 4.8.2005; 7:05 |  Bodlí
Při zalévání prvního ranního "turka" v kanceláři jsem si vzpomněl na pověšené vyprané tričko s logem Amfolkfestu. Zaplať PánBu, ty žluté skvrny už jsou pryč…. Je na čase vysvětlit, zda mě potěšily výsledky výrobků renomovaných výrobců prášků na praní nebo jen holý fakt čistého kusu oděvu. Je to tak, šlo mi jen o tričko uvedené do původního stavu. A v tomhle případě bych eventuelně koupil i ten dražší prací prostředek. Tričko má pro mě těžko vyčíslitelnou hodnotu.
Abych se dostal k věci…. Jsem amatérský hráč Scrabble. Zdůraznit slovo amatérský je na místě, protože mě to i přes mé výsledky stále baví. Do Čech po uvedení Scrabble pronikla i jednodušší hra s názvem Kris Kross. Když se pak spojí česká idea s moravskou invencí, vznikne hra nesmírně duševně vyčerpávající: Kris Kross Medovina.
Pravidla pro co největší požitek z hraného jsou jednoduchá: přítomní musí být minimálně tři, maximální počet závisí na počtu obyvatel v obci. Všichni tři hrající si sednou vedle sebe, prostřední se zapře o krajní, kteří ho tlačí k zemi a přidržují u úst láhev medoviny. Znamením prostředního, že už nemůže polykat, jsou zdvižené nohy směrem k nebi….
Jsem stará brynda, až budou hotové fotky s fleky, které už jsou z trička vyprané, přiložím je ad hoc k těmhle řádkům.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anitram Anitram | 5. dubna 2007 v 14:12 | Reagovat

Máš to tady fakt pěkný.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama